Usługi rolnicze

Przygotowaliśmy dla Państwa szeroką ofertę usług dostosowanych zarówno do mniejszych jak i wielkoobszarowych gospodarstw rolnych. Pełen zakres usług począwszy od pobrania próbek gleby, badań w laboratorium, doradztwa nawozowego, aż po precyzyjny wysiew nawozów z wykorzystaniem naszych maszyn do rolnictwa precyzyjnego.

 • PRÓBY GLEBOWE

  PRÓBY GLEBOWE

  Kompleksowa usługa z myślą o średnich i dużych gospodarstwach. Pobór prób glebowych, analiza chemiczna, mapy zasobności.

 • DORADZTWO NAWOZOWE

  DORADZTWO NAWOZOWE

  Dla otrzymania jak najlepszych wyników nawożenia poza badaniem gleby na której planujemy uprawę konieczna jest także wnikliwa analiza otrzymanych danych.

 • PRECYZYJNE NAWOŻENIE

  PRECYZYJNE NAWOŻENIE

  Z wykorzystaniem nowoczesnej techniki precyzyjnej aplikacji nawozów otrzymujemy znaczącą redukcję wydatków na nawozy i zwiększenie plonów.

Referencje

 • Byłem sceptycznie nastawiony do głośnego ostatnimi czasy tematu rolnictwa precyzyjnego jednak stale rosnące ceny nawozów zmusiły mnie w pewnym stopniu do szukania oszczędności. Bardzo wysokie koszty zakupu odpowiednich maszyn i systemów do prowadzenia równoległego doprowadziły mnie do szukania alternatywy i tak trafiłem na firmę Agrospot. Zdecydowałem się na skorzystanie z kompleksowej usługi precyzyjnego wysiewu nawozów na podstawie wcześniejszej analizy gleby. Mój wybór okazał się jak najbardziej słuszny. Koszty poniesione na zakup nawozów w porównaniu z latami ubiegłymi obniżył się o ok. 10% - 15%. Nawozy zostały wysiane dokładnie, nakładki ograniczone praktycznie do zera, a zmienne dawkowanie uzupełniło glebę w składniki odżywcze w wcześniej zaplanowanych potrzebnych ilościach.

  Gospodarstwo Rolne (150ha)